All plant protein nutrilite™

All Plant Protein Nutrilite™ 450g

Nutrilite™ All Plant Protein zajišťuje optimální denní příjem vysoce kvalitních rostlinných bílkovin, které Vás udrží v chodu*. 

Proč se Vám bude líbit…

Bílkoviny jsou známé jako stavební kameny života, protože se nacházejí v každé buňce těla, kde pomáhají napravovat poškození a budovat nové buňky. Stejně jako rám jízdního kola jsou nosnou konstrukcí Vašeho těla a poskytují oporu Vašim kostem a svalům. Přebytečné bílkoviny však nejsme schopni ukládat, takže je nezbytné zajistit jejich stálý příjem. Zřejmě předpokládáte, že bílkoviny jsou dostatečně obsaženy ve Vaší stravě, ale pokud jste vegetariáni nebo vegani, pak můžete trpět jejich nedostatkem, protože jejich hlavními zdroji jsou mléko, vejce, sýr a červené maso.

Nutrilite™ All Plant Protein představuje vyváženou a zdravou alternativu k tradičnějším formám bílkovin a obsahuje všech devět esenciálních aminokyselin, které přispívají k dobrému zdraví. Nutrilite™ All Plant Protein můžete přimíchat do jídla a nápojů, aniž byste tím ovlivnili jejich chuť, a proto se rychle, snadno a velmi pohodlně užívá. Zkuste si po tréninku přimíchat jednu polévkovou lžíci tohoto veganského proteinu do svého každodenního smoothie.

Užitečné tipy…

  • Doplněk stravy s obsahem bílkovin z přírodních zdrojů vhodný pro vegetariány i vegany.
  • Obsahuje méně než 0,5 g tuku v jedné porci.
  • Je snadno stravitelný.
  • V tomto praktickém proteinovém prášku nenajdete žádná umělá barviva, aromata ani konzervační látky.
  • I když jsou některá jídla bohatým zdrojem bílkovin, mohou mít také vysoký obsah cholesterolu, nasycených tuků, soli a kalorií. Nutrilite™ All Plant Protein představuje zdravou alternativu získanou ze sóji, pšenice a hrachu.
  • Jedna polévková lžíce poskytuje 8 g porci bílkovin. Každý člověk potřebuje denně alespoň 0,83 g bílkovin na kilogram tělesné hmotnosti. To znamená, že někdo, kdo váží 60 kg, potřebuje každý den přibližně 50 g bílkovin.  *
  • Snadno se přidává do teplých nebo studených jídel a nápojů, aniž by ovlivnil jejich chuť. Zkuste ho přidat do receptů Smoothie plné čisté energieMandlová energie nebo Jarní očista!
  • Poskytuje vyvážený poměr všech devíti esenciálních aminokyselin. „Esenciální“ znamená, že si je tělo nedokáže samo syntetizovat, a patří mezi ně histidin, isoleucin, leucin, lysin, methionin, fenylalanin, threonin, tryptofan a valin.

* Bílkoviny přispívají k udržení normálního stavu kostí a k udržení svalové hmoty. https://www.efsa.europa.eu/en/press/news/120209.

 

Podobné příspěvky